Zachyťte kouzlo Vašich prostor

Vkládejte na www a sociální sítě

Zobrazujte kdekoliv

Využitelné pro virtuální realitu

Linkujte pod QR kódy

Využitelné pro tiskoviny

Vzbuďte emoce

Virtuální prohlídky od PANO3D

  • Díky technicky dokonalým 180° a 360° panoramatickým záběrům vás představíme vždy v tom nejlepším světle a úhlu pohledu.
  • Naše virtuální prohlídky můžete využít jak na svojí webové stránce, tak na facebook profilu, přičemž vše je optimalizováno pro všechny operační systémy.
  • Virtuální prohlídky jsou prezentovatelné přes speciální brýle pro virtuální realitu (Google Cardboad, Zeiss VR, Samsung Gear, Oculus Rift).
  • Odkaz na virtuální prohlídku můžete zobrazit pomocí QR kódů na tiskovinách, billboardech, vizitkách, reklamních dárcích apod.
  • Virtuální prohlídku lze jednoduše a různými způsoby vložit na internet (booking portály, sociální sítě, oborové portály, partnerské weby apod.).
  • Získáte vysoce kvalitní panoramatické – sférické fotografie pro další využití (web, tiskoviny, billboardy).
  • Virtuální prohlídky můžete využít  jako svoji prezentaci na konferencích výstavách a veletrzích.
  • Virtuální prohlídky jednoduše propojíte se sociálními sítěmi.
  • Díky certifikaci od společnosti Google můžeme vaši virtuální prohlídku umístit přímo do Google Street View, kde mají takto připravené zápisy dvojnásobný počet prokliků oproti textovým.
Hawthorn Abu Dhabi

Reference

Projekt Šumavsko

Šumava

Sport centrum Smilovice

Smilovice

Hotel U Páva

Praha

Husův sbor

Brno

Dyntar

Brno

Agro Tuřany

4. prosince 2017

Vila Tugendhat

Brno

Muzeum historických nočníků a toalet

Praha

Město Třeboň

25.10.2017

Dům kultury Vsetín

Vsetín

Hotel Baltaci Atrium

Zlín

Ústav výzkumu globální změny AV ČR

Bílý Kříž

TP Euroservis

Brno

Vila Stiassni

Brno

Město Žďár nad Sázavou

9.10.2017

Jak pracujeme

1. Návrh prezentace

Společně s Vámi navrhneme projekt tak, aby při splnění uživatelské přívětivosti, splňoval Vaše požadavky a účel jeho realizace.

2. Fotografování

Plně se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem, Vašemu provozu a prostorům s cílem dosažení co nejlepší HDR kvality jednotlivých záběrů.

3. Zpracování

Zahrnuje tvorbu jedinečného designu a programování interaktivních prvků. Výstup je také kompatibilní s technologii virtuální reality.

4. Odevzdání projektu

 On-line/off-line podle dohody. Jako finální produkt Vám odevzdáme link (url adresu) pro jednoduchou implementaci na internet.

Ahoj, na vodě! Tentokrát virtuálně

Naší snahou je přilákat do regionu turisty, kteří dnes hledají informace především na internetu. Prostřednictvím vytvořeného informační portálu budou mít turisté z celého světa možnost prohlédnout si „na vlastní oči“ krásná a atraktivní místa na Baťově kanálu a v jeho širokém okolí.

Zájemcům o návštěvu našeho regionu tento portál umožní naplánovat si pobyt a vybrat kvalitní ubytování a další služby. Na webových stránkách projektu jsou v současné době k dispozici virtuální prohlídky jednotlivých přístavišť…

přejít k prohlídce

celý článek

DSO Obce pro Baťův kanál
Martina Horáčková

Jméno a příjmení (povinné)

Váš email (povinné)

Telefon

Zpráva (povinné)